WELCOME CENTER PROJESİ

logo

Welcome Center (Hoşgeldiniz Merkezi) Projesi Çalışmaları Devam Ediyor

Marka turizm kenti olarak tanımlanan Şanlıurfa bünyesinde turizm alanında çalışmaların geliştirilmesi, yeni yatırımların yapılması, tarihi mekanların turizme açılması, işlevlendirilmesi, kentin kültürel değerlerinin tanıtımı için çalışmaların yapılması sağlanacaktır. Sahip olduğu kültürel varlıklar ve tarihi mekanlar açısından önemli bir potansiyele sahip olan kentin bu değerlerinin tanıtımı oldukça önemlidir. Kenti ziyaret eden turistlere, turizm işletmelerine ve seyahat acenteleri ile tur operatörlerine yönelik tanıtım çalışmalarının yapılması önemlidir.

İlimizi ziyaret eden yerli ve yabancı ziyaretçilere, seyahat acentalarına ve tur operatörlerine tanıtım ve rehberlik hizmetlerini profesyonel düzeyde sunmak amacıyla tanıtım merkezi oluşturularak tanıtımın yapılması planlanmaktadır.

 

Hazırlanan proje ile ilimize gelen yerli ve yabancı turistlere  tanıtım ve rehberlik hizmetlerini profesyonel düzeyde sunmak amacıyla oluşturulan Welcome Center (Hoşgeldiniz Merkezi) gerekli tanıtım CD’leri ve broşürler verilecektir, girişte Kiosk bilgisayar sistemine giriş yapacak olan turistler, İngilizce ve Türkçe olarak, 3D sanal turlar ile Şanlıurfa'da tarihi ve turistik mekanları görebilecek tarihi, ekonomik ve sosyal bilgilere ve bölgemiz hakkında da detaylı bilgi sahibi olabileceklerdir.

Oluşturulacak tanıtım merkezi ile Şanlıurfa’daki turizm potansiyelini, en iyi hizmet ve tanıtım ile daha geniş kitlelere yayarak yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilimizden memnun ayrılmaları sağlanacaktır.

Proje hazırlıkları devam etmek olup, Web sitesi demo olarak tanıtım çalışmaları yapmaktadır.

http://urfafx.mekan360.com/

http://www.facebook.com/pages/Urfafx/319244514791888


Dosya :

1478